Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?Ludzie w swym życiu mogą mieć różnorodne problemy. Nieraz tyczą się one dzieci, czasami związków uczuciowych albo rzeczy finansowych. W zeszłych latach to właśnie te ostanie stały się największym problemem dla wielu krajowych rodzin. Kwestie finansowe a właściwie niemożność prawidłowego spłacania swych zobowiązań. Jeżeli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub kredytów to należy się liczyć z ewentualnością, że w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić jeśli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u naszego mieszkania stawiaja się koleni wierzyciele? Gdzie szukać wsparcia? W którym miejscu znaleźć pomoc. Najwygodniejszym wyjściem jest kredyt z komornikiem

Sporo ludzi zadłużonych jest w stanie w tym momencie postawić pytanie „a gdzie ja mogę znaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale powinno się się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy dwie opcje aby kredyt tego typu dostać.

Przede wszystkim mamy szereg agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie mają statusu banku). W tego typu instytucjach zdołamy zdobyć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zwykle taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na poboczne opłaty jakie są powiązane z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Innym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Mamy możliwość się o nią ubiegać jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej posiadłości np. domu, mieszkania, parceli.