Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut


Każda jednostka, jaka chociażby raz w całym swym życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało mówiący skrót wzięty z nomenklatury kretytowej, który przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.
ma dobry punkt
W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłuszczyć te główne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, jaka została powołana do życia poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki aby polityka kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której dostęp posiadają tylko i wyłącznie banki. Trafiają do niej wiadomości o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy ustalonego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które dostajemy za konkretne działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość pozyskać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową propozycją są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dosyć często posiadają duże opóźnienia. Powinno się tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane przez podmioty pozabankowe.
Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem - ebuskgenia’s blog