Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut


Każda osoba, jaka chociażby raz w całym swym życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury finansowej, który to przeciętnemu klientowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.

W krótkim paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłuszczyć te fundamentalne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, jaka została stworzona poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była prowadzona na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której to dostęp mogą mieć tylko i wyłącznie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy określonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to odbieramy za poszczególne działania.
http://www.purevolume.com
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie uzyskać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i dość często posiadają dostrzegalne opóźnienia. Trzeba tutaj stwierdzić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.
poznaj fakty tu i teraz