Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, która choć raz w całym swym życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z pewnością słyszała określenie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej pojęcie kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te naczelne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która to została stworzona przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki żeby taktyka kredytowa była prowadzona na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście mają tylko banki. Przenikają do niej informacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które odbieramy za określone działania.
http://podzastaw.org http://www.kiwibox.com/raermona9up/blog/entry/124993209/po-yczka-z-komornikiem-ty-r-wnie-mo-esz-otrzyma/?pPage=0
Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość uzyskać bez oceny informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i bardzo często posiadają widoczne spóźnienia. Musimy tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.