Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym własnym kraju poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo znacznym stopniu (w tej chwili jest to mniej więcej 12 procent). Ciężko polemizować o rzetelności danych mimo to możemy przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja jednostek nieposiadających pracy jest o tyle ciężka, iż z jednej strony nie mają zarobków a z 2-giej nie są w stanie zaciągnąć żadnego kredytu mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług pożyczkowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to na pewno wspaniała informacja dla każdej osoby, która to nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej niespodziewane wydatki np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny wariant kredytu a którego uzyskanie łączy się z zespołem wymogów które powinno się spełnić. W 1szej kolejności wypada zakomunikować, że tego typu kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. zł dochodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o pożyczkę). prywatna pozyczka pozyczka hipoteczna

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które to nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.